The Titans

Polska Gildia World of Warcraft


#1 2011-09-26 10:04:28

ZywyCel

Członkowie Gidlii

Zarejestrowany: 2011-09-26
Posty: 2
Punktów :   

ZywyCel

Nick: ZywyCel

LvL:67 (i lece w gore)

Gearscore: nie mam Sprzet tak zwany z pupy (czyli to co znajde ze scierwa, ktore zabije)

Doświadczenie w grze ( czy ogarniasz instacje, grę PvE itp ): Ucze sie grac w WoWa.
W zasadzie moglbym napisac, ze jesli chodzi o gry mmorpg to mam w miare pojecie o Lineage 2 (gralem w to kilka lat i cos niecos mi w glowe zostalo). WoW to inna bajka, ale zaczynam pojmowac jak jednoczesnie wciskac WSAD, sterowac myszka i jeszcze wciskac 10 skilli (wszysko jednoczesnie).
Kto kur... wymyslil takie sterowanie? Trzeba miec 3 rece lub mysze z milionem przyciskow (ktorej nie mam i raczej nie bede mial). Tak czy siak idzie mi juz coraz lepiej

Profesje: Druid w formie Feral i pozniej Resto

Co możesz zaoferować gildii? ( dlaczego mamy Cie przyjąć?): Jak to dlaczego? Mam 16 lat i bierzcie mnie do klanu/Gildi. Przeciez to normalne

Czego od nas oczekujesz? : Tony sprzetu (zebym sie wygearowal i spierdolil z klanu )

Ile masz lat, napisz coś o sobie: Tak naprawde mam (o cholera - stary dziad) 35 lat.
W WoWa wciagnal mnie Pats (niech go cholera wezmie) i zaczynam ciagle czuc te chec "pogrania" (niech Bogowie chronia mnie przed moja zona). W zasadzie moglbym zawsze (no prawie zawsze - patrz zona) pogrywac poznym wieczorej (po 22.00), a ze w lineagau 2 bardzo lubilem grac kaplanami to tez zawsze molgbym cos poleczyc (jesli dobiej tego ferala do 80 levelu i pozniej ogarne skille resto).

Btw mieszkam w pruszkowie i znam tu kilka osob, wiec jak mnie nie przyjmiecie to wysle gdzies do tej waszej pszczyny czy innego popierdolka kilka osob w czarnych beemkach i wtedy juz mnie przyjmiecie .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.poprykajmy.pun.pl www.zkmgda.pun.pl www.poke-gra-forum.pun.pl www.bmwinoforum.pun.pl www.lsdclan.pun.pl